WUKO SOPOT

24 h / 7 dni w tygodniu

Szukasz solidnej firmy, świadczącej usługi kanalizacyjne, w tym ciśnieniowe czyszczenie kanałów, studzienek itp.?

Potrzebne Ci pogotowie kanalizacyjne, wykonujące prace szybko, skutecznie i do tego tanio?

Sprawdź ofertę Kanal Serwis i zaufaj profesjonalistom!

Nasze pogotowie kanalizacyjne to firma, która Cię nie zawiedzie!

Ciśnieniowe udrażnianie kanalizacji? Czyszczenie kanalizacji deszczowej? A może lokalizacja instalacji kanalizacyjnych? Nasza firma kompleksowo pomoże Ci we wszelkich problemach związanych z kanalizacją!

Usługi WUKO, wykonywane przez naszych specjalistów, to również m.in. kontrola stanu rur (w tym przepychanie rur, wymiana uszkodzonych rur itp.), wymiana grzejników w budynkach mieszkalnych, naprawy bezwykopowe czy inspekcja kanalizacji.

Sprawdź, jak pracujemy i wykonujemy usługi kanalizacyjne!

Czy wiesz, jak wygląda usługa czyszczenia czy udrażniania kanalizacji pod wysokim ciśnieniem? Jako pogotowie kanalizacyjne, robimy to szybko i skutecznie!

Ta usługa WUKO, wykonana przez naszą firmę Kanal Serwis, polega na wprowadzeniu do rur specjalnego węża o odpowiednio dobranej średnicy, tłoczącego wodę pod ogromnym ciśnieniem. Wykorzystujemy do tego pojazd WUKO. To, jakich sprzętów używamy, zależy od średnicy rur, a także ilości oraz rodzaju zanieczyszczeń.

Ogromną przewagą WUKO nad innymi metodami usuwania nieczystości jest to, że oczyszcza się strumieniem wody o wysokim ciśnieniu. Dzięki temu, jako pogotowie hydrauliczne, jesteśmy tak skuteczni i dokładni!

Jak wygląda proces czyszczenia kanalizacji deszczowej?

Proces ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu, w tym – przede wszystkim – pojazdu WUKO.

Najpierw wprowadzamy węża do rur. W tym czasie pompa tłoczy wodę, która – wprowadzana do przewodów węża pod wysokim ciśnieniem – powoduje odrywanie wszelkich zanieczyszczeń. Oprócz tego, usuwa również zatory. Powstałe nieczystości jednocześnie trafiają do specjalnego zbiornika, znajdującego się w pojeździe. WUKO po robiciu osadów może wypłukać je również do studzienki kanalizacyjnej.

Do każdego zlecenia używamy odpowiednich dysz, które są w stanie usunąć nawet bardzo stare zanieczyszczenia i osady. Czasami są to jedynie włosy, chusteczki czy resztki jedzenia, ale bywają i takie nieczystości, jak piasek, kamienie, a nawet beton, które są w stanie łatwo uszkodzić system kanalizacyjny.

Skutki niedrożnej kanalizacji

Warto mieć świadomość, że niedrożność kanalizacji może prowadzić do poważnych konsekwencji. Im wcześniej zajmie się nią pogotowie kanalizacyjne, tym lepiej!

O ile osady, jeżeli nie jest ich zbyt wiele, jedynie utrudniają przepływ zanieczyszczeń, po krótkim czasie są w stanie spowodować już niedrożność kanalizacji. Jej efekty mogą być już natomiast bardzo groźne, jako że zaliczają się do nich chociażby wypływanie zanieczyszczeń przez studzienki kanalizacyjne czy nawet lokalne podtopienia obiektów.

Nie można nie wspomnieć także o ryzyku skażenia pasożytami i mikroorganizmami, które egzystują w ściekach.

Jeśli ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji, to tylko w Kanal Serwis!

Nasze pogotowie hydrauliczne działa w Trójmieście (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i w promieniu 75 km od tych lokalizacji!

Mimo że specjalizujemy się w usuwaniu trudnych zatorów w głównych kanałach kanalizacyjnych, zajmujemy się także zleceniami od osób indywidualnych. Jesteśmy dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, by móc szybko realizować zlecenia z maksymalną skutecznością.

Jeżeli interesuje Cię ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji WUKO czy inne usługi pogotowia kanalizacyjnego, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Wykonujemy usługi WUKO – szybko, skutecznie i tanio!

Usługi WUKO w naszym wykonaniu to gwarancja skuteczności, profesjonalizmu i pełnego zaangażowania!

Niezależnie od tego, jakie usługi kanalizacyjne świadczymy, w każdym przypadku używamy fachowych sprzetów i dbamy o maksymalną dokładność.

Szukasz firmy wykonującej usługi WUKO? Gdańsk, Sopot, Gdynia czy inne okoliczne miejscowości byłyby miejscem wykonania prac? Doskonale się składa! Nasza firma – fachowo i z największym możliwym zaangażowaniem – podejmie się wykonania usługi!

Wystarczy do nasz zadzwonić!

Powierz ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji profesjonalistom! Wybierz Kanal Serwis!

Interesuje Cię udrażnianie kanalizacji deszczowej, czyszczenie kanałów pod wysokim ciśnieniem czy też usuwanie trudnych zatorów? Nie szukaj dalej i skontaktuj się właśnie z nami!

Nasza firma oferuje usługi hydrauliczno-kanalizacyjne na najwyższym poziomie, z pełnym profesjonalizmem! Usługi WUKO w naszym wykonaniu to najlepszy możliwy wybór!

Chcesz się przekonać sam? Zadzwoń na pogotowie kanalizacyjne, które działa non stop – 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu! Usługi wykonujemy w ekspresowym tempie, więc gwarantujemy, że nie będziesz musiał długo czekać na usunięcie awarii! Działamy błyskawicznie i efektywnie!

Przekonaj się, że jesteśmy profesjonalistami w każdym calu! Powierz nam czyszczenie kanalizacji czy usunięcie trudnych zatorów i zobacz, że robimy to naprawdę dobrze!

Nasze realizacje: