Czyszczenie kanalizacji

Oferta dla: właścicieli mieszkań, domów, firm, restauracji, szkół

Mechaniczne czyszczenie kanalizacji spiralami

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji WUKO. Czyścimy przykanaliki w Gdyni i całą sieć także w Sopocie, wybieramy osady, czyścimy studzienki w Gdańsku. Posiadamy samochody płucząco ssące, usługi w kanalizacyjne w całym Trójmieście
wewnątrz budynku (udrożnianie pionów, poziomów, podejść)

przepychanie zlewów, kratek, umywalek, toalet, itp.)
czyszczenie kanalizacji gdynia

Czyszczenie kanalizacji spiralami elektromechanicznymi

Czyszczenie kanalizacji mechanicznie spiralą elektryczną:
Czyścimy kanalizację spiralami elektromechanicznymi firmy Ridgid, usuwamy osady które przez lata odkładają się wewnątrz rur na ściankach. Posiadamy szeroki asortyment specjalnych grotów, łańcuchów frezujących do usuwania wszelkich osadów (tłuszczowych, cementowych, po budowlanych itp.)

Budynki wielorodzinne/wspólnoty mieszkaniowe: Kolejnym częstym problemem z kanalizacją są zatory pod pionami w budynkach wielorodzinnych, najczęściej w takiej sytuacji dochodzi do zalania mieszkania na parterze. W takim przypadku należy rozważyć decyzję o przeprowadzeniu czyszczenia kanalizacji, które wykonujemy zawsze z użyciem kamer do inspekcji TV kanalizacji.

Restauracje/Gastronomia: Najczęstszą przyczyną zatorów w restauracjach, kuchniach jest obrastanie rur tłuszczem. Przy pomocy spiral elektrycznych i kamer inspekcyjnych do kanalizacji nasza firma usuwa takie problemy skutecznie i na długo. W trudniejszych sytuacjach wykorzystujemy samochód ciśnieniowy, wyposażony w specjalną dyszę do odcinania tłuszczu ze ścianek rur.

Mieszkania/Domy: Wszystkim mieszkańcom z Gdańska, Sopotu i Gdyni oferujemy usługę czyszczenia instalacji od najmniejszych średnic, częste zatory odpływu zlewu, umywalki, prysznica czy toalety są oznaką że czas na wizytę fachowca. Najczęściej dochodzi do zarośnięcia starych żeliwnych instalacji, które czyścimy przy pomocy różnej grubości sprężyn. Zawsze do pracy używamy elektromechanicznych przepycharek.

WUKO na zewnątrz budynków: (przykanaliki, odcinki między studniami, cała sieć) Ofertę kierujemy do zarządów spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, firm budowlanych, szkół i przedsiębiorstw, właścicieli domów na terenie Trójmiasta.

mechaniczne udrożnianie rur

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji samochodem z zabudową WUKO

Dysponujemy pojazdami ciśnieniowymi wyposażonymi w profesjonalne zabudowy Niemieckiej firmy URACA. Samochody są w stanie wytworzyć bardzo duże ciśnienie czyszczące rurociągi lub rozbijające zator, dzięki odpowiedniemu dobraniu dysz jesteśmy w stanie poradzić sobie z najtrudniejszymi problemami. Posiadamy b.duży asortyment specjalistycznych dysz do usuwania wszelkich zanieczyszczeń.
Wysokociśnieniowe czyszczenie kanalizacji małym samochodem WUKO 200 Bar 128l/min:
Wuko rumia

Małe wuko: wjeżdżamy na każdą halę garażową w trójmieście (wys. 1,9m) w miejscach trudno dostępnych (hale garażowe) wszędzie gdzie nie dojedzie duży samochód oraz do czyszczenia instalacji wewnątrz budynku. Parametry pojazdu są tak zmodyfikowane, że mamy możliwość skutecznego czyszczenia kanalizacji, bez ryzyka zalania pomieszczeń w budynkach. Pojazd jest wyposażony w węże o małych średnicach co umożliwia dokładne penetrowanie instalacji wewnątrz budynku.

Wuko Gdańsk

Duże wuko: Posiadamy samochód cięż. RENAULT z wysokociśnieniową zabudową opartą na pompie URACA, pojazd jest w stanie wytworzyć b. duże ciśnienie przy dużym wydatku wody. Czyścimy studzienki, wpusty uliczne, przykanaliki, przepompownie ścieków, kompleksowo całą sieć.

Oferta dla: Firm budowlanych, oczyszczalni, wodociągów

Usługi świadczymy także w ramach błyskawicznego pogotowia kanalizacyjnego.

Wysokociśnieniowe czyszczenie kanałów dużym samochodem z zabudową WUKO. Posiadamy Renault Premium 24t z zabudową Wuko SCK-5z.
Oferujemy:

czyszczenie kanałów powykonawczo np. przed inspekcją TV

wybieranie osadów ze studzienek kanalizacyjnych, wpustów ulicznych itp.

czyszczenie rur po przewiertach

dostarczanie wody na budowę

Wycinarka korzeni

W starszych instalacjach kanalizacji sanitarnej często dochodzi do ich niedrożności z powodu przerośnięcia rur korzeniami na kielichach lub w miejscach uszkodzeń, lub zarośnięcia ich twardymi osadami wapiennymi.. Aby nie dopuścić do kolejnych awarii należy wrośnięte korzenie, osad usunąć przy pomocy specjalistycznej frezującej dyszy rotacyjnej.

Czyścimy rury w zakresie średnic od 50mm-1200mm.

Gdy w budynku mieszkalnym często pojawiają się niedrożności przykanalika (poza budynkiem) i do chodzi do wybijania ścieków np. w piwnicy, to często może się okazać że mamy właśnie problem z wrośniętymi korzeniami. Obecnie taki rurociąg jesteśmy w stanie przywrócić do pełnej sprawności, nie ma konieczności kosztownej wymiany rur. Nie trzeba kopać, rozbierać nawierzchni z chodników, kostki brukowej czy asfaltu.

Przy pomocy kamer inspekcyjnych TV jesteśmy w stanie dokładnie ocenić w jakim stanie jest instalacja, następnie wyciąć korzenie i wykonać bezwykopową naprawę wstawiając w miejsce gdzie rurociąg przerósł korzeniami rękaw z żywicy. W taki sposób naprawiona instalacja będzie funkcjonowała przez dziesiątki kolejnych lat. Na wykonaną usługę dajemy 24 miesiące gwarancji.
Wycinanie korzeni wrośniętych w rury